    Комплект відеодомофону ARNY AVD-730 (2Mpx) IPS + ARNY AVP-NG230 (2Mpx)
    Відеодомофон ARNY AVD-730 (2Mpx) IPS
    Панель виклику ARNY AVP-NG230 (2Mpx)
    1 відгук
    Арт. 21802
    Характеристики
    Країна походження
    —
    Китай
    Роздільна здатність екрану
    —
    1024 x 600
    Розмір екрану
    7" (17,8 см)
    Зв'язок із абонентом
    hands-free (гучний зв'язок)
    Управління
    сенсорні кнопки
    Всі характеристики
    Весь опис
    ARNY
    Всі товари ARNY
    Всі товари категорії
    В кошик
    Купити за 1 клiк
    Є в наявності
    Розрахувати доставку
    Знайшли дешевше?
    Хочу в подарунок
    Гарантія 1 рік
    Ціна дійсна тільки для інтернет-магазину та може відрізнятись від цін у роздрібних магазинах.
    Склад комплекту
    Немає в наявності
    Немає в наявності
    • Опис
    • Відгуки
    • Характеристики
    • Документи
    • Оплата
    • Доставка
    Монітор AVD-730 (2Mpx) IPS оснащений РК-дисплеєм з якісною матрицею розміром 7". Для підключення панелей і відеокамер пристрій має 4 канали. Управління здійснюється за допомогою сенсорних кнопок. Відеодомофон оснащений внутрішнім блоком пам'яті на 100 фото і підтримує роботу з картою пам'яті об'ємом до 64 Гб. Блок живлення вбудований, що працює від мережі змінного струму напругою 230 В.
    Відгуки
    Завантаження відгуків...
    5
    Додати відгук
    Країна походження
    Китай
    Роздільна здатність екрану
    1024 x 600
    Розмір екрану
    7" (17,8 см)
    Зв'язок із абонентом
    hands-free (гучний зв'язок)
    Управління
    сенсорні кнопки
    Запис відео
    є
    Кількість каналів
    4 канали (2 панелі, 2 камери)
    Камера
    кольорова 2 Мп
    Пам'ять
    є
    Детектор руху
    Розміри
    192,5 x 112,8 x 19,8 мм (монітор), 42,7 х 133 х 22 мм (панель виклику)